Email Support office@ssmpsi.expert
Telefon 0736 05 2002
Orele de lucru Luni - Vineri 09:00 - 19:00

Cariere

Descriere:
– se lucreaza in azile de batrani
– locurile de munca sunt in peste 20 de locatii din Anglia

– salarizarea este incepand cu £7.75/ora (pentru personale fara experienta)
– se lucreaza minim 40 de ore/saptamana + ore suplimentare
– contract pe minim un an de zile
– training GRATUIT cu durata de o saptamana

Activitati si responsabilitati:
– asistenta fizica pentru activitati zilnice: plimbare, sport, imbaiere, toaleta
– asistenta alimentara: atentie la regim, tratamente, alergie si preferintele batranului
– atentie la simptomele batranilor care pot necesita asistenta medicala
– masurarea si inregistrarea: temperatura, tensiune arteriala, pulsul si rata de respiratiei
– intoarcere sau repozitionare pacientii in pat sau scaune
– amintirea batranilor sa ia medicamentele sau suplimentele nutritionale
– informare cu date despre batran cu starea de sanatate, planurile de tratament sau activitatiile necesare mentinerii sanatatii
– suport emotional, mentinerea unei bune relatii cu batranii

Cunostinte si abilitati:
– Limba Engleza – nivel conversational (interviu in limba Engleza)
– experienta cu batranii constituie un avantaj
– spirit activ, comunicarea cu ceilalti
– cooperare in echipa

Aplica acum! Trimite-ne CV-ul tau

Numele si prenumele

Numar de telefon

Oras/Localitate

Ataseaza CV

Mesaj / Specificatii